Firmamız ile Türkiye Muhtarlar Konfederasyonu arasında muhtarlarımıza özel bir anlaşma yapılmıştır.

 

Türkiye Muhtar Konfedarasyonu Genel Başkanı Bekir AKTÜRK ile TİSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet ALEMDAROĞLU tarafından muhtarlara yönelik indirim anlaşması imzalanmıştır. Anlaşma sonrası açıklamada bulunan Genel Başkanı Bekir AKTÜRK;

“Resmi Gazete’de yayınlanan KHK ile hâlihazırdaki muhtar veya belediye başkanlarının yanı sıra bir dönem muhtarlık veya belediye başkanlığı yapmış olanlara da silah taşıma ve bulundurma ruhsatı verilmesi şeklinde düzenleme yapılmış ve silah harç bedeli ödeme zorunluluğu kaldırılmıştır. Konfederasyon olarak Muhtarlarımıza fayda sunmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda TİSAŞ Trabzon Silah Sanayi A.Ş. ile yapılan anlaşma gereği belirli modellerde % 8-10 oranında indirim yapılması sağlanmıştır. Yapılan bu çalışma ile Muhtarlarımızın daha uygun fiyatlara tabanca sahibi olmaları sağlanacaktır. Anlaşmanın tüm Muhtarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Muhtarlarımız için ZIG 14 Siyah, ZIG 14 INOX, ZIGANA PX-9 Siyah ve ZIGANA P9-LC Siyah kodlu ürünlerimiz kampanyaya dahil edilmiş olup 2 Mayıs 2019 tarihinden itibaren MKE Kurumu’ndan indirimli olarak temin edilebilir.

Kampanya konusunda daha detaylı bilgiyi www.trabzonsilah.com web adresimizden ve Bölge Müdürlüklerimizden temin edebilirsiniz.

 

TİSAŞ ANKARA BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

TEL: 0 312 213 75 09

 

TİSAŞ İSTANBUL BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

TEL: 0 216 201 15 61