Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçisi Sayın Mohamed Rizvi Hassen ve Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu Sayın Atilla Ataman firmamız Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu.

TİSAŞ’ın Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti’ne gerçekleştirdiği ihracattan dolayı firmamız hakkında bilgi sahibi olduğunu belirten Sayın Mohamed Rizvi Hassen, Türkiye’de de şirketimizi yakından takip ettiğini belirterek iki ülke arasındaki karşılıklı iş hacminin daha da fazla arttırılması yönünde temennide bulundu.

Ürünlerimiz konusunda kendisine bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Ahmet Alemdaroğlu, Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti ile uzun yıllara dayanan bir birlikteliğimizin olduğunu ve savunma sanayi alanında daha fazla iş birliğine her zaman açık olduklarını belirtti.

Sri Lanka Trabzon Fahri Konsolosu Sayın Atilla Ataman ise yapılan ziyaretlerin her iki ülkeye fayda sağlanması konusunda çalışmalar yürüttüklerini ve ilerleyen zamanlarda bu çalışmaların daha da önemli bir yere ulaşacağını bildirdi.